Vizyon ARGE Teknoloji A.Ş., sektörde uzun yıllar emek vermiş girişimciler tarafından ileri teknolojiler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Türkiye’de farklı alanlarda her biri birer başarı hikayesi olmuş markaların doğuşuna katkıda bulunan Vizyon ARGE’nin sektöre kazandırdığı şirketler;  Surgate Labs ve Inseptra Systems markalarıdır.

Bilgi güvenliği, yeni ağ teknolojileri ve güvenliği, siber savunma alanlarında profesyonel alanda 10 yıldır teknoloji üreten Vizyon ARGE yönetimi; tecrübelerini çekirdek teknolojilere aktarma hedefindedir. Amaç, ileri teknoloji odaklı iş fikirlerinin teknik, finansal, idari ve pazara açılma noktalarında desteklenmesidir.

Misyonumuz, çekirdek, ileri teknoloji odaklı iş fikirlerini global birer marka haline getirerek ülke ekonomisine katkı sağlayan firmalar oluşturmaktır.

Vizyonumuz, ileri seviye teknoloji ürünleri geliştiren, sektöründe lider firmaları pazara kazandıran global bir şirket olmaktır.

Vizyon Arge, siber güvenlik, ağ teknolojileri ve güvenliği, siber savunma gibi kritik alanlarda çekirdek teknolojiler üreten bir teknogirişim firmalar grubudur.

Vizyon Arge, çekirdek teknolojiler üretebilme açısından ülkemizin sayılı firmalarındandır.

Dünyanın sayılı SSL sertifika üreticilerinden Comodo tarafından 2014 yılında satın alınan Surgate Labs , bir Vizyon Arge firmasıdır.

Yeni nesil ağ teknolojileri ve ağ optimizasyonu konusunda çözümler üreten Inseptra Systemsde Vizyon Arge‘nin sektöre kazandırdığı global firmalardan biridir.

Bir ‘Teknoloji Fabrikası’ olarak; gelecek vadeden, fark oluşturan, zorlu fakat rekabetçi teknolojilere yatırım yapan Vizyon Arge, ülkemiz mühendislerinin ürettiği ürünlerin global pazarlarda giderek daha fazla pay alabilmesi için olanca enerjisiyle çalışmaya devam ediyor.