Neden VizyonARGE?

vizyon_logox2
Vizyon ARGE  olarak kuruluşumuzdan bu yana çalışanlarımızla birlikte yükselmeyi kendimize hedef bildik. Bizi hedeflerimize ulaştıracak olan en önemli etkenin de çalışkan, yetkin, güvenilir, kendine güvenen, inisiyatif alabilen ve cesur ekip arkadaşlarının olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile ekip arkadaşlarımızın yaratıcılıklarını ortaya koyabilmelerine imkan tanıyan, sürekli gelişimi destekleyen, istikrarlı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilmeyi ilk sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz.

Türkiye’nin ulusal siber güvenlik politikasına da katkıda bulunuyoruz. Üzerinde çalıştığımız ağ güvenliği teknolojileri alanında ulusal bilgi ve beceri düzeyini arttırma ve yetkin personel yetiştirmeyi kendimize misyon edindik. Bu alanda kendilerini yetiştirmek isteyen tecrübeli/tecrübesiz arkadaşları dört gözle bekliyoruz.

Kendimize büyük hedefler koyduk ve bu hedefleri gerçekleştirmek için büyük düşünen ve tarihte iz bırakmak isteyen cesur takım arkadaşları arıyoruz. Siz de bizim gibi büyük düşünüyor ve fark yaratacak projelerde çalışmak istiyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz

İş Olanaklarımızı Görmek İçin Tıklayın.