Siber Güvenlik Teknolojileri
Sanal dünya bireylerin günlük yaşamlarında giderek daha fazla yer ediniyor. Gerek kamu, gerekse özel sektörde yönetimsel, operasyonel, finansal vb. süreçler hızla sanal aleme kayıyor. ‘Siber uzay’ olarak adlandırılan bu yeni alan ülkelerin savunma konseptlerinin dışında, savunmasız kalmış durumda.

Vizyon ARGE , teknolojik gelişmelerin hızla ilerlediği ve siber dünyanın etki alanının giderek büyüdüğü günümüzde, bu genişlemenin getirdiği tehdit, zafiyet ve risklere karşı savunma teknolojilerine olan ihtiyacın yadsınamaz olduğunu öngörmektedir.

Firmamız, gerek özel sektörün ihtiyacı olan siber güvenlik teknolojilerine, gerekse de ülkemizin kritik altyapılarını koruyacak siber savunma teknolojilerine yatırım yapmaktadır.

İlgili Markalar

surgate_marka
inseptra_marka

İlgili Ürünler

SurGATE Messaging Gateway

Gelen ve Giden e-postalar için güçlü antivirüs ve antispam filtresi ile zararlı içerikleri ağınıza girmeden engeller. DLP, Anti-Spoofing, Black/White List, RBL, SMTP IPS politikaları ile etkin ve güvenli bir mesajlaşma imkanı sunar.

Inseptra Web Secure Gateway

Inseptra Web Secure Gateway çözümü istenmeyen zararlı yazılımları kullanıcıların açtığı Ağ/Internet bağlantı trafiğinden filtreler ve kurumsal veya ağ düzenleyicinin politikasını uygular.